Proč s námi

1. Ověřená kvalita
Obchod Úžasné dárky existuje jíž více než tři roky a během této doby získal řadu ocenění a příznivých reakcí ze strany zákazníků. Důkazem toho je stále narůstající počet nových zákazníků.

2. Rychlé doručení
Veškeré objednávky jsou vyřízeny ještě v den jejich vzniku a k zákazníkovi dorazí do dvou dnů. Ve spojení s osobním odběrem tak můžete své zboží získat ještě v ten samý den, kdy si jej objednáte.

3. Poštovné zdarma
Nakupovat v našem obchodě se vyplatí, pokud celková částka vaší objednávky přesahuje 2000 korun, nemusíte u nás platit poštovné.

4. Osobní odběr
Pokud je pro vás výhodnější přebrat své zboží osobně než jej obdržet poštou, můžete si jej vyzvednout v naší kamenné prodejně nedaleko centra Prahy. Nebudete tak muset čekat na vyřízení na poště.

5. Vše skladem
Veškerý náš sortiment máme na skladě a jeho stavy jsou průběžně doplňovány, nebudete tedy muset při objednání předmětů čekat až dorazí k nám a my vám je teprve pošleme. Celý průběh objednávky je tedy velice rychlý a snadný.

6. Široká nabídka
Nejširší nabídku originálních dárků, gadgets a USB hraček v republice najdete právě u nás. Všechny naše produkty jsme osobně vyzkoušeli a za jejich kvalitu ručíme.

Jak se stát velkoobchodním nakupujícím >>

Co vše tedy zákazníkům nabízíme? Velice oblíbenými předměty jsou tzv. "gadgets", jde o technické vychytávky určené nejen počítačovým expertům, vedle praktického využití slouží také k pobavení. Další početnou kategorií v našem sortimentu jsou designové doplňky, zde naleznete různé doplňky nejen do domácnosti, ale také pro obohacení vašeho vzhledu. Nelze opomenout ani řadu originálních dárků jako například netradiční hry na oslavy či dárky sloužící k pobavení a odreagování. Nabízíme také elektronická trička, jejich potisk reaguje na okolní zvuky.

Ukázka produktů z našeho sortimentu

Ledové panáky

Znáte něco, co je víc cool, než si dát panáka přímo z ledu? Přitom je to tak snadné...

Pomůcka na masáž hlavy

Tento masér hlavy je vynikající pomůcka proti stresu. Jeho používání navozuje pocit blaženosti...

Pivní helma

Pivní helma je klasický gadget pro všechny fanoušky fotbalu a dalších kolektivních her...

Spolupracujeme